Vánoční filmy

A je to tady, blíží se Vánoce, a tak si většina z nás začne kupovat televizní programy, speciální vydání magazínů, doplněné o tipy na filmy, které rozhodně nesmíte vynechat. Moje babička a někdy i rodiče si na začátku prosince nachystají zvýrazňovače, dědeček i pravítko (je to puntičkář) a pečlivě si každý večer zaznamenávají, na které pořady se budou další den dívat.

Dnes vám přináším MOJE tipy na filmy, které k vánočnímu shonu prostě patří.

Mrazík – tato nezapomenutelná klasika z roku 1964 k Vánocům prostě patří, je mezi námi snad někdo, kdo Mrazíka neviděl, a přišel tak o příběh Nastěnky a Ivánka?

Popelka – příběh o popelce byl několikrát zfilmován do nových, moderních příběhů, ale dle anket je ta “naše” popelka stále nejoblíbenější. Jak by ne, Libuška Šafránková a Pavel Trávníček v pohádce sehráli skvělý výkon! Já mám však nejraději tu s Evou Hruškovou v hlavní roli.

Láska nebeská – poprvé mi tento film ukázala moje přítelkyně a upřímně jsem protočil oči, říkal jsem si, co to bude za ptákovinu. A nakonec jsme si ji taky oblíbili, že se na ni rádi díváme společně každý rok, pěkně u horké čokolády nebo svařeného vína. Keira Knightley, Hugh Grant i Colin Firth jsou tu skvělí!

vanoce
vanoce

A jaká je vaše nejoblíbenější trojice vánočních filmů?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s